Astoria Sushi Sparkling Brut Extra 0,75l
search
  • Astoria Sushi Sparkling Brut Extra 0,75l

Astoria Sushi Sparkling Brut Extra 0,75l

9,90 €
S DPH
Astoria Sushi Sparkling Brut Extra je elegantné perlivé víno, pripravované z lokálnych variácií bielych rév, typických pre Treviso a jeho okolia.
Množstvo

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 6.

Astoria Sushi Sparkling Brut Extra 11% 0,75l

Víno / Šumivé víno

Jemné perlenie Astoria Sushi Sparkling Brut Extra je doplnené príjemne vyváženou mocnosťou a kyselnatosťou, ktorá podtrhuje celkovú sviežosť vína.

Hrozno na toto šumivé víno sa zbiera koncom septembra v štádiu najvyššieho vyzrievania. Vďaka technológii jemného lisovania získava víno vyššiu eleganciu a jemnosť. Prvé kvasenie prebieha výhradne v nerezových tankoch pri kontrolovanej teplote 18 °C s miestnym druhom vyšlachtených biokultur. Po jednom mesiaci uloženia na kvasniciach na gravitačné čištenie vína, prichádza na rad sekundárna fermentácia v tlakových nádobách, kde víno získáva elegantnú perlivosť. Pri teplote 16°C probieha tento proces po dobu 25 až 30 dní. Následuje finálne dokvasenie a fľašovanie pri nízkych teplotách. Víno vo finále odpočíva vo fľaši, kde dotvára svoju finálnu podobu. Vyvážený pomer cukru a kyselnatosti nabáda ku kombinácii s čerstvými rybami a ázijskou kuchyňou. Odporúčaná teplota podávania pri 6 – 8°C. Uchovávajte na chladnom suchom mieste, mimo dosahu tepla a slnečného žiarenia.
Astoria
1000005181

Tabuľka dát

Výrobca
Astoria
Alkohol
11 %
Objem
0,75 l
Pôvod
Taliansko
Podobné produkty v kategórii