Naito KisoSansen Nijino Shirabe 0,3l
search
  • Naito KisoSansen Nijino Shirabe 0,3l

Naito Kiso Sansen Nijino Shirabe 0,3l

15,20 €
S DPH

Naito Kiso Sansen Nijino Shirabe je japonské saké vyrobené z ryže odrody Yume Sansui z prefektúry Aichi. Ryža na toto saké bola leštená na úroveň 55 % a potom bola pomaly a starostlivo varená pri nízkej teplote.

Množstvo

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 6.

Naito Kiso Sansen Nijino Shirabe 15% 0,3l

Saké

Saké Naito KisoSansen Nijino Shirabe sa vyznačuje bohatou arómou s tónmi bielych kvetov a kôstkového ovocia. Mierne ovocná a sladká chuť so zamatovou textúrou prechádza do suchého záveru.

Zaujímovosťou, je že sa pivovar pri výrobe tohto saké nechal inšpirovať konceptom dúhy. Sedem základných farieb je v saké vyjadrené siedmimi chuťami: sladká, slaná, kyslá, horká, pikantná a dva aromatické vnemy, vďaka ktorým má saké vynikajúcu rovnováhu medzi chuťou a arómou. Odporúčame podávať vychladené alebo s ľadom. Pivovar Naito Brewery bol založený v roku 1826 v centrálnej japonskej prefektúre Aichi. Spoločnosť sa už viac ako 190 rokov venuje výrobe kvalitného saké a shochu. Postupom času sa pivovar stal pre okolie ikonickým a jeho produkty saké inšpirujú miestnych obyvateľov. V pivovare sú dodnes na výrobu saké využívané techniky starého sveta.

Naito
1000007089

Tabuľka dát

Výrobca
Naito Brewery
Alkohol
15 %
Objem
0,3 l
Pôvod
Japonsko
Podobné produkty v kategórii