Andrea da Ponte Don Giovanni Venezia rosé brut 0,75l
search
  • Andrea da Ponte Don Giovanni Venezia rosé brut 0,75l
  • Andrea da Ponte Don Giovanni Venezia rosé brut 0,75l

Andrea da Ponte Don Giovanni Venezia rosé brut 0,75l

14,00 €
S DPH

Andrea da Ponte Don Giovanni DOCG Brut je plodom exkluzívneho výberu najlepšieho Prosecco hrozna pestovaného na svahoch Conegliano a Valdobbiadene a zvlnených kopcoch, na "bielej vínej ceste", v chladnej a suchej klíme, v nadmorskej výške 300 až 400 m.

Množstvo

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 6.

Andrea da Ponte Don Giovanni DOCG Brut

Prosecco

Andrea da Ponte Conegliano Valdobbiane Prosecco Superiore, Veneto, Italy (biele, šumivé) 1^ SELEZIONE CONEGLIANO VALDOBBIADENE DOCG PROSECCO SUPERIORE GARANTITO - (garantovaná najkvalitnejšia selekcia  Prosecco Superiore DOCG zo svahov CONEGLIANO a VALDOBBIADENE)

Ocenenia: DECANTER 2010 BRONZE

Andrea da Ponte Don Giovanni je plodom exkluzívneho výberu najlepšieho Prosecco hrozna pestovaného na svahoch Conegliano a Valdobbiadene a zvlnených kopcoch, na "bielej vínej ceste", v chladnej a suchej klíme, v nadmorskej výške 300 až 400 m. S jemným perlením má toto šumivé víno zaujímavý povrch z agátového medu a zrelých jabĺk a to je veľmi príjemné. Odroda 100% Prosecco z Valdobbiadene a Conegliano, vyrobené za použitia výrobnej metódy talianskych šumivých vín.

Toto Prosecco je predurčené sprevádzať ľahké jedlá z rýb, no je taktiež dokonalé k predjedlám z bieleho mäsa, syrom a prosciuttu. Vo vôni nájdeme čerstvé jablká, svieže, zrelé nektarinky a biele kvety.

Víno je  Mäkkej a ľahkej chuti.

Servírovacia teplota: 10-12 ° C.

Zmyslový profil: Subtílny, v nose ovocný pripomínajúci záhony bielych kvetín rady jablká Golden. Suché a pikantné.

Andrea da Ponte
1000003338

Tabuľka dát

Výrobca
Andrea da Ponte
Alkohol
11 %
Objem
0,75 l
Pôvod
Taliansko