Uncle Vals Restorative Gin 0,7l
search
  • Uncle Vals Restorative Gin 0,7l
  • Uncle Vals Restorative Gin 0,7l

Uncle Vals Restorative Gin 0,7l

35,90 €
S DPH

Uncle Vals Restorative gin so svojou kombináciou jasných a povzbudzujúcich chutí s kvetnatými tónmi sa snaží priblížiť klasický charakter prémiových amerických ginov. Dominantnými rastlinami a bylinami okrem jalovcových bobúl sú koriander, uhorka a okvetné lístky ruží.

Množstvo

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 6.

Uncle Vals Restorative Gin 0,7l

Gin

Uncle Vals Restorative Gin je ultraprémiový americký craftový gin s toskánskou dušou - významne inšpirovaný taliánskymi koreňmi rodiny existujúcich producentov.

Strýko Valerio (Uncle Val) bol veľkorysým a veselým človekom užívajúcím si radosti života – uznávaný lekár, gurmán a predovšetkým takisto nadšený záhradník. Jeho botanické znalosti sa staly inšpiráciou pri výrobe rovnomenných ginov, pomenovaných na jeho počesť. Vznikla tak ucelená a pritom pestrá rada troch rôznorodých prémiových ginov, každý z nich sa prezentuje svojím jedinečným charakterom. Pri výrobe boli použité iba prírodné ingrediencie, neobsahuje lepok ani žiadne umelé arómy či farbivá.

TASTING NOTES: Aróma: Jalovec a koriander na vstupe pripomenú klasiku a príjemne sa rozplývajú v tónoch fialok a sušenej mandarínkovej kôry.

Chuť na jazyku: Fialkové tóny hrajú hlavnú rolu v prvotnóm vneme, elegantne obklopený nádychom uhoriek a ruží.

OCENENIA:

4 Stars, Highly Recommended,Spirit Journal,
94 Points, The Tasting Panel
93 Points, Top 100 Spirits of 2015, The Wine Enthusiast
10Best, Best Craft Gin Distillery, USA Today

Osviežte sa s Quality Drinks hitom tohtoročného prémiového ginového leta - originálnym, osviežujúcim a oceňovaným ginom strýka Valeria. SHAKE UP THE CLASSICS !!

Uncle Vals
1000006246

Tabuľka dát

Výrobca
Uncle Vals
Alkohol
45 %
Objem
0,7 l
Pôvod
USA
Podobné produkty v kategórii