Uncle Vals Peppered Gin 0,7l
search
  • Uncle Vals Peppered Gin 0,7l

Uncle Vals Peppered Gin 0,7l

35,90 €
S DPH

Uncle Vals Peppered gin je znamenitou kombináciou ginu pre priame popíjanie aj všestranné využitie v koktejloch, chuťovo výrazný a napriek tomu jemný, oceňovaný pre svoju odlišnosť. Dominantnými rastlinami a bylinami okrem jalovcových bobúl je červené (pražené) a čierne korenie a pimento.

Množstvo

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 6.

Uncle Vals Peppered Gin 0,7l

Gin

Uncle Vals Peppered Gin je ultraprémiový americký craftový gin s toskánskou dušou - významne inšpirovaný taliánskymi koreňmi rodiny existujúcich producentov.

Strýko Valerio (Uncle Val) bol veľkorysým a veselým človekom užívajúcím si radosti života – uznávaný lekár, gurmán a predovšetkým takisto nadšený záhradník. Jeho botanické znalosti sa staly inšpiráciou pri výrobe rovnomenných ginov, pomenovaných na jeho počesť. Vznikla tak ucelená a pritom pestrá rada troch rôznorodých prémiových ginov, každý z nich sa prezentuje svojím jedinečným charakterom. Pri výrobe boli použité iba prírodné ingrediencie, neobsahuje lepok ani žiadne umelé arómy či farbivá.

TASTING NOTES:

Aróma:
Zložené z tónov čerstvých zrniek čierneho korenia s dymovými stopami praženého červeného korenia.
Chuť na jazyku: Svieža a slanejšia korenistá aróma doplnená dymovými stopami a jemnými sladkokyslými jalovcovými chuťami, všetko zakončené delikátnymi a pozvoľna miznúcimi tónmi koreňových zrniek.

OCENENIA:

3 Stars, Recommended, Spirit Journal
96 Points, The Tasting Panel
10Best, Best Craft Gin Distillery, USA Today

Osviežte sa s Quality Drinks hitom tohtoročného prémiového ginového leta - originálnym, osviežujúcim a oceňovaným ginom strýčka Valeria. SHAKE UP THE CLASSICS !!

Uncle Vals
1000006245

Tabuľka dát

Výrobca
Uncle Vals
Alkohol
45 %
Objem
0,7 l
Pôvod
USA
Podobné produkty v kategórii