Uncle Vals Botanical Gin 0,7l
search
  • Uncle Vals Botanical Gin 0,7l

Uncle Vals Botanical Gin 0,7l

35,90 €
S DPH

Uncle Vals Botanical Gin je naozaj originálnym ginom, ktorý svojou unikátnou sviežosťou pripomína kúzlo a rozmanitosť prekrásnych toskánských záhrad. Dominantnými rastlinami a bylinami okrem jalovcových bobúl sú citrón, šalvia, uhorka a levanduľa.

Množstvo

Minimálne množstvo na kúpu tohto produktu je 6.

Uncle Vals Botanical Gin 0,7l

Gin

Uncle Vals Botanical Gin je ultraprémiový americký craftový gin s toskánskou dušou - významne inšpirovaný taliánskymi koreňmi rodiny existujúcich producentov.

Strýko Valerio (Uncle Val) bol veľkorysým a veselým človekom užívajúcím si radosti života – uznávaný lekár, gurmán a predovšetkým takisto nadšený záhradník. Jeho botanické znalosti sa staly inšpiráciou pri výrobe rovnomenných ginov, pomenovaných na jeho počesť. Vznikla tak ucelená a pritom pestrá rada troch rôznorodých prémiových ginov, každý z nich sa prezentuje svojím jedinečným charakterom. Pri výrobe boli použité iba prírodné ingrediencie, neobsahuje lepok ani žiadne umelé arómy či farbivá.

TASTING NOTES:
Aróma: Svieža aróma šalvie a jalovca so závanom citrónu.
Chuť na jazyku: Prvotnému vnemu dominuje jasná, osviežujúca a jemná citrónová chuť, ktorá pokračuje do hrejivého levandulového zakončenia, ktoré je zjemnené chladivou sviežosťou uhoriek.

Ocenenia:
96 Points, The Tasting Panel
90 Points, The Wine Enthusiast
Triple Gold, Microliquor Spirit Awards
Gold, Best Gin, The Fifty Best
10Best, Best Craft Gin Distillery, USA Today

Osviežte sa s Quality Drinks hitom tohtoročného prémiového ginového leta - originálnym, osviežujúcim a oceňovaným ginom strýčka Valeria. SHAKE UP THE CLASSICS !!

Uncle Vals
1000006244

Tabuľka dát

Výrobca
Uncle Vals
Alkohol
45 %
Objem
0,7 l
Pôvod
USA
Podobné produkty v kategórii